Yeşilyurt Belediyespor’da galibiyet sevinci

Malatya Yeşilyurt Belediyespor'un Futbol Şube Sorumlusu Kadircan Esen, Pütürge Belediyespor karşısında aldıkları galibiyetten dolayı teknik heyet ve futbolcuları tebrik etti.

Yeşilyurt Belediyespor'da galibiyet sevinci
Malatya
Malatya Yeşilyurt Belediyespor'un Futbol Şube Sorumlusu Kadircan Esen, Pütürge Belediyespor karşısında aldıkları galibiyetten dolayı teknik heyet ve futbolcuları tebrik etti.

Haber Editörü: Son Dakika 23

Malatya Yeşilyurt Belediyespor’un Futbol Şube Sorumlusu Kadircan Esen, Pütürge Belediyespor karşısında aldıkları galibiyetten dolayı teknik heyet ve futbolcuları tebrik etti.

Bölgesel Amatör Lige (BAL) derbiyle başladıklarını kaydeden Esen, “BAL Ligi’nin ilk maçını kardeş takımımız Pütürge Belediyespor ile oynadık. Ligin ilk maçları her zaman zorlu geçer. Pütürge Belediyespor karşılaşması da aynen böyle oldu. Sıcak havanında etkisi vardı. Takımımız güzel futbolla maçı 1-0 kazanmasını bildi. Teknik heyet ve futbolcularımızı tebrik ediyorum. Pütürge Belediyespor’a da bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum” dedi.

Esen, şampiyonluk hedefiyle başladıkları sezonda ilk maçta 3 puan aldıkları için mutlu olduklarını ifade ederek, “Şampiyonluk hedefleyen takımlar hedefe tek maçlık bakmazlar. Bizde tek maç üzerinden düşünmüyoruz. Üzerine daha fazla koyarak, tam konsantre olarak önümüzdeki maçlara odaklanacağız. O nedenle galibiyeti Pazar gününde bıraktık. Şimdi Araban Belediyespor ile oynayacağımız karşılaşmaya odaklandık. Araban Belediyespor’da Kilis Belediyespor karşısında 3 puan aldı. Rakibimizde şampiyonluğu hedefliyor. Sahamızda oynayacağımız bu karşılaşmayı kazanıp, yolumuza iyi bir şekilde devam etmek istiyoruz” diye konuştu.

Son Güncelleme: 25 Eylül 2018 17:25

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

DİĞER HABERLER