Ak Parti İl Danışma Meclisi Toplandı

AK Parti Elazığ İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.

Ak Parti İl Danışma Meclisi Toplandı
Siyaset
AK Parti Elazığ İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.

Haber Editörü: Son Dakika 23

İş-Kur-Binası konferans salonunda düzenlenen toplantıya Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Av. Şuay Alpay, Sermin Balık, İl Başkanı Ejder Açıkkapı, Merkez ilçe başkanı Kadir Nozoğlu, kadın ve gençlik kolları yöneticileri, ilçe ve belde teşkilat yöneticileri, il genel meclisi ve belediye meclis üyeleri ile çok sayıda da partili katıldı. 
  
Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ejder Açıkkapı, ileri demokrasi anlayışına sahip bir siyasi partinin temsilcileri ve yöneticileri olarak Elazığ’a ve millete hizmet edecek, büyük başarılara imza atacak kadrolara sahip olduklarını söyledi.
  
Ak Parti’nin Cumhuriyet tarihinin en büyük demokratikleşme ve değişim hareketini başlatan bir siyasi parti olduğunu belirten Açıkkapı, “Partimiz kurulduğu yıldan buyana 5 seçim ve 2 halkoylamasından alnının akıyla başarıyla çıkmış 32 dönem üst üste oylarını arttırarak bu milletin teveccühüyle iktidar olmuş bir siyasi partidir. Türkiye çok zorlu süreçlerden geçti. Allaha hamdolsun ülkemiz ak parti ile çağ atladı çağ atlamaya da devam ediyor. Partimizin lideri sayın başbakanımızın omuzlarına yüklenmiş olduğu ağır yüke omur vermek adına, yükünü bir nebze olsun hafifletebilmenin gayreti içerisindeyiz.” dedi.
  
Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye’de yeni bir tarihin yazıldığını aktaran Açıkkapı, şöyle konuştu: “Türkiye ihtişamlı günlerine geri dönüyor. Bunu hazmedemeyenler var. Onlar hazmetseler de hazmetseler de Türkiye büyümeye, gelişmeye devam edecek. Genel başkanımız, başbakanımızı alaşağı etmek isteyenler şunu çok iyi bilmelidirler ki bu millet bir daha başbakanını yedirmez, yedirmeyecektir. Türkiye’nin engellenemez gelişmesi karşısında telaşa kapılan mihraklar türlü türlü oyunlarla sadece şekli değişen darbe girişimi senaryolarını uygulamaya çalışıyorlar. Ancak milletimiz bu oyunları sezmiş, demokrasimizi kesintiye uğratmak isteyenlere karşı yakmayla, yıkmayla değil, sandıklarla cevap vereceğini milli irade mitingleriyle tüm dünyaya ilan etmiştir. Haber: Vedat Yetik. Ülkemizin gelişmesi büyümesi karşısında her fırsatta kaos çıkarma hayaliyle yaşayanlara karşı daha uyanık olacak, her zamankinden daha fazla çalışacak, daha başarılı sonuçlar alarak Türkiye’nin önüne set çekmeye çalışan lobilere karşı en güzel cevapları sandıkta vermiş olacağız. Türkiye’de son haftalarda yaşanan süreç dikkatle takip edilmeli ve teşkilatlar olarak daha çok çalışmamız gerektiğini asla unutmamalıyız. “
Son Güncelleme: 29 Haziran 2013 00:00
  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

DİĞER HABERLER