Genel

Koca'dan 'Filyasyon olmasaydı ne olurduk?' sorusuna net cevap Koca'dan "Filyasyon olmasaydı ne olurduk?" sorusuna net cevap
3 terörist ikna yoluyla teslim oldu 3 terörist ikna yoluyla teslim oldu
18 Eylül koronavirüs tablosu açıklandı… 18 Eylül koronavirüs tablosu açıklandı…
Dışişlerinden Türkiye'ye yöneltilen asılsız iddialara sert tepki Dışişlerinden Türkiye'ye yöneltilen asılsız iddialara sert tepki
Merkez Bankası yıl sonu faiz ve dolar enflasyon tahmini açıkladı Merkez Bankası yıl sonu faiz ve dolar enflasyon tahmini açıkladı
Pazartesiden itibaren ehliyetler çipli kimlik kartlarına yüklenecek Pazartesiden itibaren ehliyetler çipli kimlik kartlarına yüklenecek
Milyonlarca kişinin dert yandığı sorun 1 Aralık'ta son bulacak Milyonlarca kişinin dert yandığı sorun 1 Aralık'ta son bulacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan, korona salgınındaki vaka artışlarını yorumladı Cumhurbaşkanı Erdoğan, korona salgınındaki vaka artışlarını yorumladı
Türk ilaç devi İsviçreli firmaya 4,2 milyar ödeyerek ortak oldu Türk ilaç devi İsviçreli firmaya 4,2 milyar ödeyerek ortak oldu
Bitlis'te Yıldırım-12 Beşkaynak Operasyonu başlatıldı Bitlis'te Yıldırım-12 Beşkaynak Operasyonu başlatıldı
Milli Eğitim Bakanlığı, 59 ilde 62 bin kişi alacak! İşte şartları ve ücretleri Milli Eğitim Bakanlığı, 59 ilde 62 bin kişi alacak! İşte şartları ve ücretleri
Acı haber geldi! 2 askerimiz şehit oldu Acı haber geldi! 2 askerimiz şehit oldu
Şarkıcı Halil Sezai tutuklandı Şarkıcı Halil Sezai tutuklandı
Halfeti'de tur teknesi battı Halfeti'de tur teknesi battı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'nin şantaj ve tehdide boyun eğmeyeceğini anladılar Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'nin şantaj ve tehdide boyun eğmeyeceğini anladılar
Halil Sezai tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi Halil Sezai tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi
Halil Sezai darp etmişti! Başkan Yazıcı ziyaret etti Halil Sezai darp etmişti! Başkan Yazıcı ziyaret etti
Türk Tabipleri Birliği'nden Bahçeli'ye yanıt Türk Tabipleri Birliği'nden Bahçeli'ye yanıt
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan önemli açıklamalar Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan önemli açıklamalar
Siirt'te 5 terörist ölü ele geçirildi Siirt'te 5 terörist ölü ele geçirildi
Genel Haberleri

Koca'dan "Filyasyon olmasaydı ne olurduk?" sorusuna net cevap

Koronavirüsle mücadelede vaka sayılarını kontrol altına alabilmek için yapılan filyasyon uygulamasının önemini Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bir kez daha anlattı.

3 terörist ikna yoluyla teslim oldu

Şırnak ve Mardin’de 3 terörist güvenlik güçlerine teslim oldu. 1 Ocak’tan bu yana ikna yoluyla teslim olan terörist sayısı 157’ye yükseldi.

18 Eylül koronavirüs tablosu açıklandı…

Sağlık Bakanlığı, son 24 saatte 62 kişinin koronavirüsten hayatını kaybettiğini, bugün bin 771 yeni vaka tanısı konulduğunu açıkladı.

Dışişlerinden Türkiye'ye yöneltilen asılsız iddialara sert tepki

Dışişleri Bakanlığı, Birleşmiş Milletler (BM) Suriye Bağımsız Uluslararası Soruşturma Komisyonu’nun Raporu ve BM İnsan Hakları Yüksek Komiserliği’nin açıklaması üzerine yazılı açıklama yayımladı.

Merkez Bankası yıl sonu faiz ve dolar enflasyon tahmini açıkladı

Merkez Bankası, yıl sonu enflasyon tahminini yüzde 10,82'den yüzde 11,46'ya, yıl sonu dolar tahminini ise 7,34'ten 7,60'a yükseltti.

Pazartesiden itibaren ehliyetler çipli kimlik kartlarına yüklenecek

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ehliyetlerin pazartesiden itibaren nüfus müdürlüklerinden randevu alınmak şartıyla çipli kimlik kartlarına yüklenmeye başlayacağını söyledi. Soylu, bu işlem için herhangi bir ücret talep edilmeyeceğini de belirtti.

Milyonlarca kişinin dert yandığı sorun 1 Aralık'ta son bulacak

Vatandaşın onayı olmadan gönderilen ticari mesajlarda şikayetlerin 500 bini aşması üzerine Ticaret Bakanlığı tarafından çalışmalarına başlanan İleti Yönetim Sistemi 1 Aralık itibarıyla uygulamaya girecek ve istenmeyen mesajlar son bulacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, korona salgınındaki vaka artışlarını yorumladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronadaki vaka sayılarının artmasıyla ilgili "Halkımız yaptığımız uyarıları dikkat etmedi. Mecburan işi tekrar sıkmak durumundayız" ifadelerini kullandı.

Türk ilaç devi İsviçreli firmaya 4,2 milyar ödeyerek ortak oldu

Türkiye'nin ilaç sanayinde önde gelen firmalarından olan Abdi İbrahim, İsviçreli OM Pharma'ya 4.2 milyar TL ödeyerek en büyük ikinci hissedar olarak ortak oldu.

Bitlis'te Yıldırım-12 Beşkaynak Operasyonu başlatıldı

Bitlis kırsalında Yıldırım-12 Beşkaynak Operasyonu başlatıldı. Operasyonda 747 personel, 44 operasyonel tim görevalıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı, 59 ilde 62 bin kişi alacak! İşte şartları ve ücretleri

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 59 ilde toplam 62 bin 698 geçici işçi alacak. Günlük 7.5 ila 9 saat arasında mesai yapacak işçilere asgari ücret kadar maaş ödenecek. İşte ayrıntılar...

Acı haber geldi! 2 askerimiz şehit oldu

Kuzey Irak'taki terör hedeflerine yapılan Pençe-Kaplan Operasyonu'nda teröristlerin saldırısı sonucu bir teğmenimiz ve bir uzman çavuşumuz şehit oldu.

Şarkıcı Halil Sezai tutuklandı

Son dakika haber: Şarkıcı Halil Sezai, İstanbul Tuzla'da komşusunu darp ettiği gerekçesiyle sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Halfeti'de tur teknesi battı

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde ziyaretçileri taşıyan tur teknesi battı. Teknedeki 26 kişi başka tekneler tarafından son anda kurtarıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'nin şantaj ve tehdide boyun eğmeyeceğini anladılar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreni'nde konuştu.

Halil Sezai tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi

Bir süredir husumetli olduğu yaşlı komşusuna şiddet uygulayan ünlü şarkıcı Halil Sezai, tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edildi.

Halil Sezai darp etmişti! Başkan Yazıcı ziyaret etti

Tuzla'da, Şarkıcı Halil Sezai tarafından tekme tokat darp edilen Hüseyin Meriç ve oğluna Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı tarafından geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Türk Tabipleri Birliği'nden Bahçeli'ye yanıt

MHP lideri Bahçeli'nin kapatılmasına yönelik çağrısının ardından Türk Tabipleri Birliği'nden (TTB) yazılı bir açıklama yapıldı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan önemli açıklamalar

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı sonrası önemli açıklamalarda bulundu.

Toplam 4022 haber.