Siyaset

Siyaset Haberleri

Bahçeli'den Biden yönetimine sert tepki!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Temsilciler Meclisi'nin Ülkü Ocakları aleyhine kabul ettiği tasarıyla ilgili yazılı bir açıklama yayımladı.

Erdoğan'dan kabine sonrası açıklamalar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından açıklamalarda bulundu.

'Yakında her ilde devreye alıyoruz'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen 24. Dönem Adli Yargı Hakim ve Cumhuriyet Savcıları Kura Töreni’nde konuştu.

'Cumhurbaşkanlığına aday olmayacağım'

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, cumhurbaşkanlığına aday olmayacağını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını İstanbul'daki Hz. Ali Camii'nde kıldı. Erdoğan, namazın ardından kendisini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtladı.

AK Parti'den il ve merkez ilçe kurucularına vefa

AK Parti'nin Elazığ'daki il ve merkez ilçe teşkilatlarının kurucuları, İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik tarafından düzenlenen programda bir araya geldi.

'Milletin kanından şüphe eden vekil, hadsiz açıklamalar yapmıştır'

İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, geçtiğimiz günlerde bir belde belediyesinin açılış töreninde konuşan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın hadsiz açıklamalarda bulunduğunu belirterek, önümüzdeki seçimlerde milletin kendilerine gereken dersi vereceklerini kaydetti.

'Ekmeğin gramajını düşürmek hiçbir şeye sığmaz'

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, ekmeğe yapılan zam ile ilgili açıklamalarda bulundu.

'İktidar olursak sorunları çözeceğiz'

24 Ocak depreminin ardından Elazığ’ın Abdullahpaşa Mahallesinde yaşanan Kentsel Dönüşüm çalışmalarında ki sıkıntıların çözüm bulması için CHP Milletvekili Gürsel Erol TBMM Bütçe görüşmelerine taşıyacağı belirtildi.

DEVA Partisi İl Başkanı Kangal'dan 'yıkımlarla' ilgili açıklama

Deva Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal, Baskil yatılı bölge okulu yıkım ihalesindeki iddialar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Erdoğan, Mersin'de gençlerle bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün AK Parti Mersin Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı ve sonrasındaki toplu açılış törenlerinin ardından gençlerle bir araya gelerek sohbet etti.

Erdoğan'dan 'İhracatı Geliştirme Fonu' müjdesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Olağan Genel Kurulu ve 'İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni'ne katıldı.

MHP lideri Bahçeli muhalefete yüklendi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Zillet ittifakı adayının eşgali ve robot resmi bile çizilmiştir. Zillet ittifakı cumhurbaşkanı adayının izi sürülürken ayıplı ve ahlaken ağır kusur içeren bir strateji takip edilmektedir' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan enflasyon mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Enflasyonu önlemek için raflardaki, etiketlerdeki fahiş fiyat artışlarının önüne geçeceğiz' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Türkiye İşçi Konfederasyonu'na bağlı işçilerle bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan net mesaj!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş'ta önemli açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Demirbağ DAP İdaresi'ni ziyaret etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, merkezi Erzurum’da bulunan Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Başkan Or: 'Hayalet İlçe Sivrice'

İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or ve beraberindeki teşkilat mensuplarının durağı Sivrice ilçesi oldu.

Doğdu'dan CHP'nin kuruluş yıl dönümü mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi'nin kuruluşunun 98'inci yıl dönümü nedeniyle Elazığ İl Başkanı Yavuz Doğdu bir mesaj yayımladı.

Toplam 1939 haber.