Bahçeşehir Koleji’nden anlamlı etkinlik

Elazığ Bahçeşehir Koleji ile Şehit Hasan Halit Küçük Ortaokulu 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü dolayısı ile etkinlik düzenlendi.

Bahçeşehir Koleji'nden anlamlı etkinlik
Özel Haber
Elazığ Bahçeşehir Koleji ile Şehit Hasan Halit Küçük Ortaokulu 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü dolayısı ile etkinlik düzenlendi.

Elazığ Bahçeşehir Koleji kampüsünde düzenlenen etkinlikte Şehit Hasan Halit Küçük Ortaokulunda öğrenimini sürdüren otizmli çocuklar öğretmenleri ile birlikte el baskılı kuş kafesleri yaptı.

Elazığ Bahçeşehir Koleji Kurumsal İletişim Yöneticisi Alev Sarıkaya, burada yaptığı konuşmada özel çocuklar ile birlikte 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü dolayısı ile etkinlik düzenlediklerini söyledi.

Burada ki amaçlarının hayvanlara karşı bir farkındalık yaratmak olduğunu belirten Sarıkaya, bunu özel çocuklar ile yaparak dikkat çekmeye çalıştıklarını ifade etti.

Bu tür etkinliklerin sadece bu tür özel günler ile sınırlı kalmaması gerektiğini vurgulayan Sarıkaya, "Burada öğrencilerimizle ile birlikte ilk olarak kuş kafesi baskısı olarak yapıştırma ile kuş kafesi yaptık. Misafirlerimizi okulumuzda gezdirerek müzik etkinlikleri ve resim baskıları yaptırdık"dedi.

Etkinlik, çocuklara çeşitli hediyeler verilmesi ile son buldu.
 

Son Güncelleme: 04 Ekim 2019 20:00

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

DİĞER HABERLER