Bakan Selçuk'tan öğretmenlere sürpriz

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk EBA'da Canlı Ders İşleyen Öğretmenler ile Canlı Görüşme Gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Şahsuvar İlk ve Ortaokulu’nda sınıf ortamında EBA üzerinden öğrencilerine canlı ders veren öğretmenleri görüntülü arayarak başarılar diledi.

EBA’ya erişim konusunda meydana gelen aksaklıkları ve sorunları tespit etmek amacıyla bir akademisyen gurubunu görevlendiren Bakan Selçuk’un görevlendirdiği akademisyenler ilimize gelerek çalışmalarına başladılar. İnternet erişiminde en fazla sıkıntı yaşanan Alacakaya ve Arıcak ilçelerini ziyaret eden ekip ilk olarak yol güzergâhında bulunan İçme ve Şahsuvar İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret ettiler.

Bakan Danışmanı Turgay Öntaş başkanlığındaki ekibin Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ile birlikte yaptıkları ziyaret esnasında Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk güzel bir sürpriz gerçekleştirerek telefon uygulaması üzerinden görüntülü arama gerçekleştirerek Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ve ders işleyen öğretmenler ile sohbet etti.

Büyük gayret ve özverileri için öğretmenlere teşekkür eden Bakan Selçuk, Elazığ’da görev yapan tüm öğretmenlerime ve meslektaşlarıma başarılar diliyorum dedi.

SON DAKİKA 23

Sedanur İlhan

HABERİ PAYLAŞ:
DİĞER HABERLER