Başkan adayı Satıcı' Fuarlar ilimiz için önemli'

Elazığ federasyonu tarafından organize edilen 'Elazığ'ın Yöresel Ürünler' fuarına Elazığ Karma Esnaf Odası Başkan Adayı Salih Satıcı ve yönetimi de katıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Başkan adayı Satıcı' Fuarlar ilimiz için önemli'
Elazığ federasyonu tarafından organize edilen “Elazığ’ın Yöresel Ürünler” fuarına Elazığ Karma Esnaf Odası Başkan Adayı Salih Satıcı ve yönetimi de katıldı.
Son Dakika 23 Elazığ Haber - Sude Tuncel

Başkan Adayı Satıcı; Fuarda TESK Başkanı Bendevi Palandöken, İlimizin bürokratlarına esnafların yaşadığı sorunları hakkında bilgiler verdi.

Elazığ Karma Esnaf Odası Başkan Adayı Salih Satıcı ve yönetimi “Elazığ’ın Yöresel Ürünler” fuarına katılan esnafların stantlarını da ziyaret etti. Düzenlenen fuarlar ilimizin tanıtımı için çok önemli olduğunu ifade ederek göreve gelmeleri taktirde Karma Esnaf Odası öncülüğünde bir çok fuar düzenleyeceklerini söyledi.

'KARMA ESNAF ODASI OLARAK BİRÇOK FUAR DÜZENLEYECEĞİZ'

Salih Satıcı; “Elazığ federasyonu tarafından organize edilen “Elazığ’ın Yöresel Ürünler” fuarına ekibimizle birlikte katılım sağladık. Çok güzel bir fuar olmuş. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Bu tür fuarlar illerin tanıtımı için çok önemli bizlerde Allah nasip ederse göreve gelmemiz taktirde Karma Esnaf Odası olarak fuarlara öncülük edeceğiz.

Elazığ’ımızın çok sayıda değeri var bunları fuarlar tanıtmamız gerekmektedir. İlimizde fuarlar yetersiz sayıdadır. İnşallah bizlerinde desteği ile fuarların sayısını artıracağız. Bizler fuar alanında esnaflarımıza gerçekleştirdiğimiz ziyaretin yanında programa katılan siyasilerimize ve bürokratlarımıza esnaflarımızın yaşadığı sorunları iletme imkanı bulduk. Biz bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Elazığ için faydalı olan çalışmaların içinde olmaya gayret göstereceğiz” dedi.  
 

SON DAKİKA 23

HABERİ PAYLAŞ:
DİĞER HABERLER