Başkan Işıkver'den Muhtarlar Günü mesajı

Elazığ Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Semih Işıkver 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Başkan Işıkver'den Muhtarlar Günü mesajı
Elazığ Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Semih Işıkver 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Son Dakika 23 Elazığ Haber - Sude Tuncel

Başkan Işıkver mesajında 'Seçimle göreve gelen Muhtarlarımız, demokrasimizin temel taşlarıdır. Muhtarlarımız, vatandaşlarımızın beklentilerinin karşılanmasında, sorunlarının çözüme kavuşturulmasında olmazsa olmaz bir öneme sahip olup; köylerimizde ve mahallelerimizde devletimizin gözü ve kulağıdır. 

Toplumsal hayatımızın önemli yapı taşlarından biri olan Muhtarlık müessesesi, hizmet odaklı anlayışın hayata geçirilmesinde vazgeçilmez bir öneme sahiptir.

Bizler de MHP Elazığ İl Teşkilatı olarak, İlimizdeki tüm köy ve mahalle Muhtarlarımızla iyi ilişkiler içerisinde olarak, değerli Muhtarlarımızın köyleri ve mahalleleri adına dile getirdikleri sorunların en kısa sürede çözülmesi noktasında azami gayret sarf etmekteyiz.

Vatandaşımızın üzüntüsünde ve sevincinde gönül rahatlığıyla kapısını çaldığı bir makamda görev yapan Muhtarlarımız, bizlerin de baş tacıdır. Bizlerle köylerinin ve mahallelerinin gelişimi noktasında çözüm ortaklığı yapan tüm Muhtarımıza, ortaya koydukları özverili hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta ilimizde görev yapan Muhtarlarımız olmak üzere tüm Muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü kutlarken; ebediyete irtihal eden Muhtarlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet, hayatta olanlara sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.' dedi.

 

SON DAKİKA 23

HABERİ PAYLAŞ:
DİĞER HABERLER