Başkan seçilen Havabulut'tan teşekkür mesajı

Elektronikçiler, Fotoğrafçılar ve Saatçiler Odası Başkanı seçilen Mehmet Havabulut, teşekkür mesajı yayımladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Son Dakika 23 Elazığ Haber - Sude Tuncel

Elektronikçiler, Fotoğrafçılar, Saatçiler Odası olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Genel Kurulda mevcut başkan Seyfettin Kara ve Mehmet Havabulut başkanlık için yarıştı. Genel kurulda delegelerin 151 oyunu alan Mehmet Havabulut Elektronikçiler, Fotoğrafçılar, Saatçiler Odasının yeni başkanı oldu. Eski başkan Seyfettin Kara ise 101 oy almıştı.

Mehmet Havabulut mesajında şu ifadelere yer verdi.

"Uzun yıllardır esnaflık yapıyorum. Esnaflarımızın içinden gelen biriyim. Bu nedenle esnaflarımızın sorunlarını çok iyi biliyorum. Çözüm bulma noktasında da yardımcı olacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Elektronikçiler, Fotoğrafçılar ve  Saatçiler Odası olarak sabit fikirlerimizle değil, üreten, düşünen kadrolarımızla yeni bir döneme imza atmaya hazırız.

Böylelikle esnaflarımızdan aldığımız güçle başkan adaylığına talip olduk ve çok şükür seçildik. Bizler yeni ve genç kadrolarımız ile kurumlar ve esnafların arasında köprü olmak için yola çıktık. Allah çıktığımız bu yolda bizleri mahçup etmesin. Allah hepinizden razı olsun. " dedi.

MEHMET HAVABULUT KİMDİR?

1985 yılında Elazığ'da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Elazığ'ın çeşitli okullarında tamamladı. Lise öğrenimini Gazi Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümünden mezun olarak tamamladı. 

Fırat Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünden mezun olan Havabulut, 2009- 2010 yılları arasında Şair Hayri İlköğretim Okulunda sözleşmeli öğretmenlik yaptı. 15 yıldır esnaf olarak hayatına devam etmekde.

SON DAKİKA 23

HABERİ PAYLAŞ:
DİĞER HABERLER