Dört stilde birinci Elazığ

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu tarafından 10 Haziran tarihinde Balıkesir ilinde düzenlenen İşitme Engelliler Yüzme Türkiye Şampiyonasına İlimizi temsilen Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Büyükler de Ali Özyalçın, Yıldızlar da Siraç Efe Özyalçın katılmış oldukları dört Stilde de 1. Olarak Türkiye şampiyonu oldular.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yüzme Antrenörü Bekir Sadak gözetiminde Olimpik Havuzda özverili çalışma ve emeklerinin sonucunda sporcular Türkiye Derecesi aldı.

Antrenör Bekir Sadak yaptığı açıklamada; ‘’sporcularımı yürekten kutluyorum, daha öncesinde de Milli Takım Kampına Su Topu sporcularımızı gönderdik, şimdi de Engelli Yüzme de Türkiye Şampiyonu olduk. Çaba ve gayretlerimiz başarılarla taçlanıyor, Antrenörleri olarak ta daha fazla yoğunlaşıp sporcularımı yetiştiriyorum. Bu yüzden dolayı da birinci olan sporcularımı yürekten kutluyor, tebrik ediyorum. İl Müdürüm Abdulsamet Eren Beye de katkı ve desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum’’ dedi.

İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada;’’ öncelikle şehrimize Şampiyon olarak dönen Kulüp sporcularımı yürekten kutluyorum, gayret emek ve çabanın güzel sonuçları bunlar. Bizlerde sporcularımız gibi şampiyon olmuşçasına seviniyoruz ve çalışmalarımızın güzel neticelerini alıyoruz. Temennim nice başarılarla şehrimizden söz ettirmek ve şampiyonluklarla dönmektir. Bir kez daha Ali ve Siraç kardeşimi yürekten kutluyor, alınlarından öpüyorum. Antrenörümüz Bekir Sadak hocamı da gayretlerinden ötürü tebrik ediyorum ‘’ dedi.

SON DAKİKA 23

Sedanur İlhan

HABERİ PAYLAŞ:
DİĞER HABERLER