Elazığ Belediyesi duyurdu! Ödemeler için son gün...

Elazığ Belediyesi emlak, iş yerlerine ait çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerinin 2. taksit ödemeleri için son ödeme tarihinin 30 Kasım Salı günü olduğunu belirtti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Son Dakika 23 Elazığ Haber - Sude Tuncel

Elazığ Belediyesinden yapılan açıkalamada, ''2021 yılı Emlak ve İş Yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi ile İlan ve Reklam Vergileri’nin 2. taksit ödemeleri 30 Kasım 2021 Salı günü mesai saati bitiminde sona erecektir. Mükelleflerin cezalı duruma düşmemeleri için 2021 yılı Emlak Vergisi ve İş Yerlerine ait Çevre Temizlik Vergisi, İlan ve Reklam Vergisi 2. taksiti ile birlikte 7256 sayılı yapılandırmanın 6. taksiti ve 7326 sayılı kanun kapsamında yapılan yapılandırmaların 2. taksitlerini ödemeleri gerekmektedir. 7326 sayılı kanun kapsamında yapılan yapılandırma taksitlerinden ilk iki taksitin süresinde ödenmemesi, ilk iki taksit süresinde tam olarak ödenmekle birlikte bir takvim yılı içerisinde ikiden fazla taksitin ödenmemesi veya eksik ödenmesi durumunda ise yapılandırma bozulmuş sayılacaktır.'' denildi. 

MÜKELLEFLER YARIN 17.00’YE KADAR ÖDEME YAPABİLİRLER

Vatandaşların; ödemelerini 30 Kasım salı günü saat 17.00’ye kadar Elazığ Belediyesi merkez bina giriş katta yer alan veznelerden, belediye tahsilat gişelerinden, www.elazig.bel.tr internet adresi üzerinden e-Belediye bölümünde yer alan Borç-Sorgula-Öde sayfasından ve e-Devlet üzerinden www.türkiye.gov.tr adresinden yapabilecekleri söylendi.

SON DAKİKA 23

HABERİ PAYLAŞ:
DİĞER HABERLER