‘Elazığ ne kadar başarılı olursa, Türkiye o kadar başarılı olur’

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesini ziyaret eden Vali Çetin Oktay Kaldırım, Türkiye'nin başarısının illerden geçtiğini belirterek, Elazığ ne kadar başarılı olursa, Türkiye'nin o kadar başarılı olacağını söyledi.

'Elazığ ne kadar başarılı olursa, Türkiye o kadar başarılı olur'
Güncel
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesini ziyaret eden Vali Çetin Oktay Kaldırım, Türkiye'nin başarısının illerden geçtiğini belirterek, Elazığ ne kadar başarılı olursa, Türkiye'nin o kadar başarılı olacağını söyledi.

Haber Editörü: Son Dakika 23

MÜSİAD'ın yapılan genel kurulu ile Elazığ Şube Başkanı seçilen Mehmet Özeren  ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Vali Kaldırım, hayırlı olsun temennisinde bulundu.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MÜSİAD Başkanı Mehmet Özeren, ise yeni yönetim kurulu üyelerini tanıtarak Vali  Kaldırım’a ziyareti için teşekkür etti.

Vali Çetin Oktay Kaldırım, “MÜSİAD köklü ve önemli bir kuruluş beklentinin çok yüksek olduğu bir kuruluş. İnşallah sizde vatana millete faydalı olacak şekilde projeler gerçekleştirerek, çalışmalar yaparak güzel dokunuşlar ortaya koyacaksınız. Bu varlık üzerine bina edeceğimiz ekonomik çalışmalar yeni yatırım alanları, yeni iş imkanları onlarla birlikte inşallah burada güzel hizmetler olacaktır. Ülkemize çok ciddi değerler verecektir. Hedef belli vatana millete faydalı olmak. Ülkemizin artık dünyada söz sahibi bir ülke olmasına kim ne kadar değer verebilirse ne kadar değer katabilirse o kadar başarılı olacaktır"dedi

"ELAZIĞ NE KADAR BAŞARILI OLURSA TÜRKİYE O KADAR BAŞARILI OLUR"

Türkiye’nin başarısının illerden geçtiğine dikkat çeken Vali Kaldırım," İller kendini iyi konumlandıracak akıllı yönetilecek ortak bir akılla yönetilecek. Elazığ ne kadar başarılı olursa Türkiye o kadar başarılı olur. Elazığ ne kadar huzurlu olursa Türkiye o kadar huzurlu olur. Bu bire bir yansır. Hem bölgesine yansır hem de ülkesine yansır. Bu anlayışla önce Allah rızası sonra da milletimiz için güzel çalışmalar ortaya çıkacaktır” ifadelerini kullandı.

"ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ GÖSTERECEĞİZ"

Üretim yapıp yurtdışına pazar arayışına çıkmak isteyenlere her türlü desteği verecekleriyle ilgili bilgi aktaran MÜSİAD Elazığ Şube  Başkanı Mehmet Özeren, “Türkiye içi yapılanmasını bitirmiş olan bir sivil toplum kuruluşuyuz. Yurt dışında yaklaşık 200 noktada faaliyetlerimiz tamamlandı. Bunu genişletmek için her gün yeni bir nokta daha ağa katılıyor.  MÜSİAD üyesi olsun olmasın yurtdışına açılmak, pazarlar aramak isteyen kim olursa olsun onlara yardımcı olabilmek amaçlı her türlü desteği gösteriyoruz, gösteremeye de devam edeceğiz. İlimizde de bu görevi biz devraldık. İnşallah bayrağı iyi bir trende aldık daha iyi bir noktaya götürmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz”diye konuştu.

Son Güncelleme: 13 Şubat 2019 13:59

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

DİĞER HABERLER