'Esnafımızın sırtındaki kamburu söküp atacağız'

Elazığ Karma Esnaf Odası Başkanı Adayı Salih Satıcı, sürdürdükleri seçim çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Son Dakika 23 Elazığ Haber - Sude Tuncel

Elazığ Karma Esnaf Odası Başkanı Adayı Salih Satıcı, seçim çalışmalarına dair değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Adayı Salih Satıcı; ''Seçim çalışmalarımız aralıksız olarak devam ediyoruz. Seçim gününe kadarda esnaflarımıza projelerimizi anlatarak devam edeceğiz. Gece gündüz demeden sahada olacağız. Gündüz saha çalışmalarımız devam ediyor akşamlarda toplantılarımız sürüyor. Çok şükür esnafımızın teveccühü bizlere çok yüksek Allah onlardan razı olsun.'' dedi.

''ESNAFIMIZA HİZMETİMİZE GÖLGE YAPAMAZLAR''

Salih Satıcı konuşmasının devamında şunları kaydetti:

''Biz, Karma Esnaf Odası Başkalığı seçimlerinde tek rakibimizle yarışmıyoruz. Biz, 2-3 farklı oda başkanıyla da mücadele veriyoruz. Bunların başında Odamızın şuan ki mevcut başkanı geliyor. Mevcut başkan tekrar birlik başkanı olmak için rakibimizi destekliyor. Biz hem adayımızla hem de mevcut başkanla yarışıyoruz.

Ben, şunu söylüyorum esnafımıza hizmetimize gölge yapamazlar. Mevcut başkan bunu iyi bilmelidir oturduğu koltuk babasının mirası değildir esnafımızın mirasıdır. Mevcut başkan için açık bir şekilde söylüyorum işinin ehli değildir, sadece koltuk sevdalısıdır. Mevcut başkanın esnafa şimdiye kadar faydası olmamıştır. Sadece koltuğunu bırakmak istememektedir. Esnafımızın sırtındaki kamburu söküp atacağız. Esnafa hizmet etmeyen şehre hizmet etmeyen kim varsa karşısında olacağız.

Esnafımızın bizlere teveccühü çok yüksek seçimde biz kendimizi önde görüyoruz çünkü mevcut başkanla yola çıkmadık. Mevcut başkan kendiyle ilgili konuşanları duymak istiyorsa esnafın içine çıksın. Esnafımız yeni yüzler istiyor, yeni oluşumlar istiyor ve yeni projeler istiyor. Esnafımız, 20 yıl bunlara oy vermiş ama hizmet bir türlü gelmemiştir''

SON DAKİKA 23

HABERİ PAYLAŞ:
DİĞER HABERLER