'Evine dön' çağrısına Meral Akşener'den yanıt

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 'Evine dön' çağrısına İYİ Parti lideri Meral Akşener, 'Lütfen ortağıyla ilgilensin' sözleriyle yanıt verdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Meral Akşener, "Siyasi magazin konularından konuşmayı siyasi nezaketle hiç bağdaştırmadığımı söylemek isterim" ifadelerini kullandı.

Akşener’in açıklamalarından öne çıkan başlıklar şöyle:

"Biz bundan bıktık, lütfen ortağıyla ilgilensin"

Bahçeli başta ben olmak üzere partime saldırıyor. Biz bundan bıktık, lütfen ortağıyla ilgilensin. Birincisi bu. Diğer taraftan siyasi magazin konularından konuşmayı, siyasi nezaketle hiç bağdaştırmadığımı söylemek isterim.

SİYASİ MAGAZİNLE MEŞGUL 

Sayın Bahçeli'nin en önemli özelliği, kendisinin altını ısrarla çizdiği nezaketidir ama ekonomik problemler olduğu dönemde, salgın yaşadığımız bir dönemde, esnafımızın, işsiz gencimizin, tarımımızın pek çok sorunu varken, milletin sesini duymak yerine, o sese cevap vermek yerine siyasi magazinle meşgul olmasını hiç hoş bulmadığımı ifade etmek isterim.

BAHEÇLİ NE DEMİŞTİ?

“Zillet İttifakı’nın üç asıl ortağından ikisinin, yani CHP ile örtülü ortak HDP’nin Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerif’e menfi yaklaşımı ortadadır. Ancak İYİ Parti Genel Başkanı son hareketiyle onlardan ayrışmış, ayrı düşmüştür. Meral Hanım'ın kendisi adına hayırlı bir gelişmedir. Sayın Akşener’in böyle gitmeyeceğini, böyle ittifak olmayacağını, olsa bile bir ayağının çukura düştüğünü görüp derhal ve çok kısa süre içinde evine dönmesi doğru ve tutarlı bir davranış olacaktır.

SON DAKİKA 23

HABERİ PAYLAŞ:
DİĞER HABERLER