FKA’dan MÜSİAD’a ziyaret

Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mesut ÖZTOP, MÜSİAD Şube Başkanı İbrahim GÖK' e iadei ziyaret gerçekleştirdi. MÜSİAD Şube Başkanı İbrahim GÖK ziyarette yeni teşvik yasasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mesut ÖZTOP, MÜSİAD Şube Başkanı İbrahim GÖK’ e iadei ziyaret gerçekleştirdi. MÜSİAD Şube Başkanı İbrahim GÖK ziyarette yeni teşvik yasasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
 
MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı İbrahim GÖK, Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mesut ÖZTOP ve beraberindeki heyeti ağırladı.Ziyarette bir değerlendirme yapan Genel Sekreter Vekili ÖZTOP, ajans olarak Sivil toplum kuruluşlarıyla zaman zaman bir araya geldiklerini anımsatarak, Elazığ’ın kalkınması için birlikte çalıştıklarını kaydetti.MÜSİAD Şube Başkanı İbrahim GÖK de konuşmasında Fırat Kalkınma Ajansı’ndan daha fazla faydalanılması gerektiğinin altını çizdi.Yeni Teşvik Yasasıyla ilgili de değerlendirmelerde bulunan Başkan GÖK, yeni yasanın istenilen sonuçları doğurmadığını savundu. GÖK; “Yeni Teşvik Yasası İstenilen Gibi Olmadı” dedi.
 
Konuşmaların ardından ziyaret anısına karşılıklı hediyeler verildi.

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
DİĞER HABERLER