Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde görev değişikliği

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görev değişikliği yapıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde görev değişikliği
Güncel
Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görev değişikliği yapıldı.

Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde Şube Müdürü olan Abdulsamet Eren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevine atandı.

 

ABDULSAMET EREN KİMDİR?

"1981 yılı Elazığ doğumlu olup, ilk, orta ve lise tahsilini Elazığ’da yaptı. Yüksek öğrenimini Fırat Üniversitesi Besyo Öğretmenlik Bölümünde tamamladı. Yüksek Lisans eğitimini Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde “Spor Yönetimi” alanında, “Spor Yöneticilerinin Eğitim Durumları ve Yeterliliği” konusunda yaptı. Atletizm, Voleybol Antrenörlüğünü ile Yüzme ve Atletizm Hakemliği belgelerine sahip olup İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite tahsili boyunca Amatör Spor Kulüplerinde ve okul futbol takımlarında uzun yıllar lisanlı futbol oynadı. Kaya Karakaya Spor Lisesinde yöneticilik ve öğretmenlik görevlerinde bulunan Eren, Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne atanmadan önce Malatya Doğanyol İlçe Spor Müdürlüğü görevinde bulundu.  Atletizm Federasyonu Başkanlığına bağlı değişik Eğitim Kurulu ve Çocuk Oyunları Koordinatörlüğü kurullarında görevlerde bulunmuştur. Beden Eğitimi Öğretmenliği yıllarında ferdi ve takım sporlarında Türkiye Birinciliği dereceleri elde etmiştir. Bakanlıktan aylıkla ödüllendirme, valilik makamından takdir ve teşekkür belgeleri almıştır. Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görevine devam eden Eren, evli ve iki çocuk babasıdır."

Son Güncelleme: 07 Ağustos 2019 11:30

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 1

  • MEHMET | 07 Ağustos 2019 21:54

    Elazığ icin kurum için Suphi Bey bir şanstı ama değerlendirilmedi diye düşünüyorum. Beyefendi ve çalışkan kişiliğiyle suphi beye gelecek hayatında başarılar dilerim. Allaha emanet ol MÜDÜRÜM

DİĞER HABERLER