Güncel

Güncel Haberleri

Elazığ'da şok olay!

Elazığ'da bir iş merkezindeki ofise yapılan baskında, içerisinin oyun alanına çevrildiği ve ofiste 11 kişinin bulunduğu ortaya çıktı.

Elazığ hava durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından 4 Nisan hava durumu raporu yayınlandı. Yapılan son tahminlere göre bölge genelinde havanın bugün parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

Minibüsçülerden sağlık çalışanlarına destek

Elazığ'ın Aksaray Mahallesi'ne hizmet veren minibüsçüler, koronavirüsle mücadele kapsamında önemli görev düşen sağlık çalışanlarına ücretsiz hizmet vereceklerini duyurdu.

Elazığ'da sağlık çalışanlarına yurt tahsis edildi

Elazığ'da korona virüs (Covid-19) salgınına karşı alınan önlemler kapsamında sahada her türlü çalışma yapılırken, sağlıkçılar için de istedikleri takdirde konaklayacağı 360 odalı bin 118 kişilik yurt edildi.

Elazığ'da görülen vaka ve ölüm sayıları belli oldu

Son dakika haberi: Sağlık Bakanı Fafrettin Koca'nın bugünkü paylaştığı tabloda Elazığ'da koronavirüs vaka ve ölüm sayısı belli oldu.

Karakoçan'da bir mahalle karantinaya alındı

Elazığ’ın Karakoçan ilçesinde, Kulubaba Mahallesi yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında karantina altına alındığı bildirildi.

Elazığ'da 8 katlı apartman karantinaya alındı

Elazığ’da Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Yeşilkent Sitesi Gül Apartmanı iki kişinin koronavirüs testinin pozitif çıkmasıyla karantina altına alındı.

Otobüs güzergahları yeniden düzenlendi

Elazığ Belediyesi tarafından, Elazığ Valiliği’nce koronavirüsü salgını tedbirleri kapsamında Gazi, Hürriyet, Vali Fahri Bey Caddesi ve Bosna Hersek Bulvarı’nın trafiğe kapatılması nedeniyle toplu ulaşım araçları güzergahında değişikliğe gidildi.

'Vefa Sosyal Destek Grubu' 24 bin 653 aileye ulaştı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ'da da kurulan 'Vefa Sosyal Destek Grubu' bugüne kadar 24 bin 653 aileye ulaştı.

Misaş, 65 yaş ve üstü müşterilerin siparişlerini evlerine ücretsiz götürüyor

Misaş Marketler Zinciri, koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üstü vatandaşların evden çıkmamaları için siparişlerini 09:00 - 12:00 saatleri arasında ücretsiz olarak evlerine götürüyor.

Sosyal destek ödemeleri evlerde yapılmaya başlandı

Bin TL'lik sosyal destek ödemeleri PTT önlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle alınan karar sonrası Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ'da da ekipler tarafından evlerde ödenmeye başlandı. Başlayan uygulama da şuana kadar kentte yaklaşık bin 500 kişiye ilk ödemeler ulaştırıldı.

Elazığ'da bazı caddeler araç ve yaya trafiğine kapatıldı

Elazığ'da koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında kentin en işlek 3 caddesi yaya ve araç trafiğine kapatıldı.

Elazığ'da öğretmenlerden 'Evde Kal' çağrısı

Elazığ Özel Yediçınar Okulları öğretmen ve idarecileri, yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında hazırladıkları bir video ile öğrenci ve ailelerine 'evde kal' çağrısında bulundular.

Başkan Ulaş çağrıda bulundu!

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, esnafların zorlu bir süreçten geçtiğini ifade ederek ‘Bazı bankaların esnafları mağdur ettiğini’ söyledi.

Rüstempaşa'da yıkım çalışmaları başladı

Elazığ Belediyesi tarafından 24 Ocak’ta yaşanan depremde şehrin muhtelif yerlerinde ağır hasar gören binalara ilişkin gerçekleştirilen yıkım ihalesinin ardından Rüstempaşa Mahallesi’nde yıkım çalışmalarına başlandı.

Elazığ'da 5 katlı apartman karantinaya alındı

Elazığ'a şehir dışından gelen bir kişide koronavirüs testinin pozitif çıkması sonucu, kaldığı 5 katlı apartman karantinaya alındı.

Toplam 14034 haber.