Güncel

Güncel Haberleri

Elazığ'da eczanelerin çalışma saati değişti

Elazığ'da koronavirüs salgını nedeniyle eczanelerin çalışma saatlerinde değişiklik yapıldı.

Elazığlılar dikkat! Koronavirüs önlemleri arttı

Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında Elazığ'da yoğunluk oluşturan Gazi ve Vali Fahribey Caddelerinde polis barikatları konularak önlemler artırıldı.

Elazığ Belediyesinden açıklama

Elazığ Belediyesi tarafından 30-31 Mart tarihlerinde Hilalkent ve kısmen Ataşehir Mahallelerinde yaşanan su kesintilerine ilişkin açıklama yapılarak, Kesikköprü-Hilalkent Mahallesi arasında bulunan ana su terfi hattındaki sorunlu bölgelerde yenilene çalışmalarına başlanacağı bildirildi.

Kaçak sigara imalathanesine baskın

Elazığ'da bir evde düzenlenen operasyonda kaçak tütün atölyesi ortaya çıkartıldı, 2 şüpheli gözaltına alındı.

Konteyner evlerdeki öğrenciler EBA üzerinden ders işliyor

Deprem bölgesi Elazığ'da aileleriyle birlikte geçici barınmaz merkezlerindeki konteyner evlerde kalan öğrenciler, Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden ücretsiz internet sayesinde tablet, bilgisayar ve televizyonlardan derslerini işlemeye başladı.

Elazığ'da şiddetli yağış

Elazığ'da dün geceden itibaren başlayan sağanak yağış, sabah saatlerinde etkisini arttırdı.

Elazığ'da koronavirüs tedbirleri

Elazığ'da koronavirüs tedbirleri kapsamında şehir girişlerinde ve ilçelerde polis ekipleri gelen her aracı kontrol edip, sürücü ve yolcuların vücut ısılarını ölçüyor.

Semt pazarlarında koronavirüs önlemi

Korona virüs tedbirleri kapsamında Elazığ'da semt pazarlarında hem 65 yaş üstü, hem de çocukların girmesinin engellenmesi amacıyla polis tarafından bariyerler kurularak, kontroller yapılmaya başlandı.

Vefa Sosyal Destek Grubu vatandaşın talebini karşılıyor

Elazığ Valiliği koordinesinde evden çıkmaları kısıtlanan vatandaşlar için kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu bugüne kadar 13 bin 517 ailenin ihtiyacını karşıladı.

ATM önlerinde sosyal mesafe önlemi

Ülke genelinde olduğu gibi Elazığ'da da koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler arttırılarak devam ederken, bugün ATM önlerinde sosyal mesafenin korunması için polis bariyerleri ile düzenleme yapıldı.

Elazığ Belediyesi, kira alacaklarını 3 ay erteledi

Elazığ Belediyesi'ne ait iş yeri, dükkan ve diğer gayrimenkullerin kira ödemelerinin korona virüsle mücadele kapsamında 3 ay ertelendiği bildirildi.

Metruk evde korkutan yangın

Elazığ'da metruk bir evde çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Vali Kaldırım 2 aylık maaşını bağışladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım da katıldı.

Başkan Şerifoğulları 3 aylık maaşını bağışladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da katıldı.

Elazığ Sebze Hali ile ilgili önemli düzenleme!

Elazığ Belediyesi koronavirüs tedbirleri kapsamında Sebze Halinin ürün çıkış saatleri ile ilgili yeni bir düzenleme yaptı.

Elazığ 'Evde Kal' çağrısına ne kadar uyuyor?

Çin’de ortaya çıkan ve üç aylık sürede dünyanın neredeyse bütün ülkelerine sıçrayan bulaşıcı koronavirüs hastalığına karşı tedbirler ve uyarılar artarak devam ederken Elazığlılar, bu tedbir ve uyarılara ne kadar uyuyor?

Toplam 14034 haber.