Güncel

Güncel Haberleri

80 Engelli Kampa Katıldı

Çeşitli engelli derneklerine üye 80 kişi, Hazar Gölü kıyısında bulunan Karayolları 8. Bölge Müdürlüğüne ait kampta bir haftalık kamp yaptı.

Devlet Millet El Ele Fevzi Çakmak'ta

Hazar Stratejik Araştırmalar Merkezi'nin yürüttüğü Devlet Millet El Ele projesinde bu kez Fevzi Çakmak Mahallesi'nin sorunları dile getirildi. Mahalleli en çok yollar, kaldırımlar ve alt yapı sorunlarından dert yandı.

Yerli Turist kafilesi Harputta

Yukarı Fırat Gezisi kapsamında Harput'a gelen 32 kişilik yerli turist gurubu Harput'u gezdi.

Vali Cahit Kıraç’a Hemşehri Ziyareti

Elazığ Gençlik ve Kültür Derneği Başkanı Arif Sıddık Barata ve yönetim kurulu üyeleri, Diyarbakır Valisi M.Cahit Kıraç’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması

Elazığ’da Camiler ve Din görevlileri haftası nedeniyle Kur'an-ı Güzel Okuma Yarışması Bölge finali yapıldı.

Müftü Güngör'den Kandil Açıklaması

Elazığ Müftüsü Güngör: "Günah, borç ve cezadan kurtulmak gibi anlamlara gelen berat, günahlardan arınma ve Allah'ın rahmet ve mağfiretine ulaşmaktır"

Elazığ'da tarihi eser operasyonu

Elazığ İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan operasyonda testi içinde altın suyuna batırılarak tarihi eser süsü verilmiş 3 heykel ele geçirildi, 2 kişi gözaltına alındı.

Elazığ'da Yaz Kursları Başlayacak

Elazığ Belediyesi Kurs Eğitim Merkezi'nde yaz kursları 22 Haziran Cumartesi günü başlayacak.

Şairler Yürüyüşü yapıldı

21. Uluslararası Hazar Şiir Akşamları çeşitli etkinliklerle devam ediyor. Hazar Şiir Akşamları etkinlikleri kapsamında dün şairler yürüyüşü yapıldı.

Elazığ Stad’ı İçin Duran Adam!

“Fısıldamıyoruz Haykırıyoruz, Elazığ Stadyumunu İstiyoruz”

Göçer, Elazığ'da konser verdi

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer, 21. Uluslararası Hazar Şiir Akşamları etkinliği kapsamında Elazığ'da konser verdi. Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Göçer, şarkılarıyla binlerce sevenini coşturdu.

Elazığ'da 70 Kilo Esrar

Elazığ'da 70 Kilo Esrar Maddesi Ele Geçirild

21.Uluslararası Hazar Şiir Akşamları

Etkinliğin ikinci günü düzenlenen sergi ve sinevizyon gösterisi ve İstanbul Konferansı ile sürdü.

Yasağa uymayanlara ceza yağdı

Elazığ'da Gazi Caddesi ve Vali Fahribey Caddesinde uygulanan park yasağına uymayan 162 araç sürücüsüne toplam 12.474.00TL Trafik İdari Para Cezası verildi.

Doğanay'dan ailelere uyarı

Sekretaryasını Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğünün yaptığı İl Uyuşturucu Kontrol Kurulu toplantısı Vali Yardımcısı Altuğ Çağlar başkanlığında Elazığ Halk Sağlığı Müdürlüğü Misafirhanesi Toplantı salonunda yapıldı.

FKA Yönetim Toplantısı Yapıldı

Fırat Kalkınma Ajansı Haziran ayı olağan yönetim kurulu toplantısı yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile Tunceli'de gerçekleştirildi.

Toplam 13908 haber.