Hastaneye kaldırılan Trump'tan mesaj var

Koronavirüse yakalandıktan sonra tedbir amaçlı olarak hastaneye kaldırılan ABD Başkanı Donald Trump, sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Trump yayınladığı mesajda 'Gayet iyi olduğumu düşünüyorum' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Koronavirüs salgını süreci boyunca yaptığı açıklamalar ile gündemden düşmeyen ABD Başkanı Donald Trump, geçen gün kendisinin ve eşi Melenia Trump'ın koronavirüs test sonucunun pozitif olduğunu açıkladı. Kendilerini karantinaya aldıklarını duyuran Trump, tedbir amaçlı olarak Walter Reed Askeri Hastanesine götürüldü.

"HER ŞEYİN YOLUNDA OLDUĞUNDAN EMİN OLACAĞIZ"

Kendisine destek verenler için teşekkür mesajı yayınlayan Trump, "Walter Reed Askeri Hastanesine gidiyorum. Gayet iyi olduğumu düşünüyorum ama her şeyin yolunda olduğundan emin olacağız" dedi.

"DESTEĞİNİZİ UNUTMAYACAĞIM"

Eşi Melenia Trump'ın da sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Trump, "Herkese çok teşekkür ederim, desteğinizi unutmayacağım" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Beyaz Saray'da iki önemli ismin de koronavirüse yakalandığı aktarıldı. Trump'ın seçim kampanyasının başındaki isim olan Bill Stepien ve eski Beyaz Saray danışmanı Kellyanne Conway de koronavirüse yakalandı.

SON DAKİKA 23

Sedanur İlhan

HABERİ PAYLAŞ:
DİĞER HABERLER