İHH'dan çocuklara bayramlık hediyesi

Elazığ'da Ramazan Bayramı öncesi 400 yetim çocuğa bayramlık hediye edildi.

İHH'dan çocuklara bayramlık hediyesi
Güncel
Elazığ'da Ramazan Bayramı öncesi 400 yetim çocuğa bayramlık hediye edildi.

İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği tarafından yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi 400 yetime kıyafet ve ayakkabı hediye edildi. Çocuklar, kullanacakları kıyafet ve ayakkabıları kendileri seçerek aldı.

400 yetim için kıyafet giydirmesi yaptıklarını belirten Derneğin Yetim Birim Sorumlusu Kamil Seçgin, “Önce deprem ve sonrasında da gelen salgın nedeniyle ülkemiz zor günler geçirmektedir. Bizde dernek olarak depremin ilk gününden itibaren sahadaydık. Gıda, nakdi ve ayni yardımlarla halkımızın yanında olduk. Bugünde yetimler bayramı biraz daha neşeli ve mutlu geçirsinler diye çocuklarımızın giydirmelerini yaptık. Bunun ardından ise pandemi süreci nedeniyle işyerleri kapalı olan lokanta ve çay ocağı işletmecilerine de gıda kolisi ulaştırmayı hedefliyoruz" dedi.

Son Güncelleme: 20 Mayıs 2020 12:19

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 1

  • MEHMET | 21 Mayıs 2020 01:08

    Allah Hepinizden Razı olsun Çok teşekkür ederim Bir ELAZIĞLI olarak Rabbim devletimizin ve siz değerli insanlarımızın yokluğunu göstermesin İnşaallah Rabbim bir kederli olaylar yaşatmaz...Saygılar ve Sevgiler Allah'a Emanet Olun Rabbim nice başarılar nice hayırlı ömürler nasip etsin...

DİĞER HABERLER