İYİ Parti İl Başkanı Or, Elazığlıları davet etti

İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in 5 Kasım Cuma günü (yarın) Elazığ programına Elazığlıları davet etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
İYİ Parti İl Başkanı Or, Elazığlıları davet etti
İYİ Parti İl Başkanı Mevlüt Or, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 5 Kasım Cuma günü (yarın) Elazığ programına Elazığlıları davet etti.
Son Dakika 23 Elazığ Haber - Sude Tuncel

İYİ Parti Elazığ İl Başkanı Mevlüt Or, yaptığı açıklamada; “Ülkemizin siyasi kaderini değiştirecek olan İYİ Parti ve değerli Sn. Genel Başkanımız Meral Akşener, 05 Kasım 2021 Cuma günü Bingöl gezisini müteakip Elazığ’a bir dizi esnaf gezisi ve İYİ Parti üyeleri, Elazığ halkı ile bir araya gelmek üzere ilimize teşrif edeceklerdir.

Sn.Genel Başkanımız miting gezileri değil, milletin derdini dinlemek, mağduriyetleri belirlemek, ülkemizin ekonomik sıkıntılar yaşadığı şu dönemde bir nebze olsun milletimizin yüreğine su serpmek, siyasilerin ve geleceğimizi yönlendirecek hükümetlerin yol haritalarını, milletin istekleri, temenni ve dileklerine göre çizmek için her il, ilçe, belde, mahalle ve köylerimizi gezerek birebir görüşmeler yapmakta, onları dinlemektedir.

Bu gezilerde halkımızın dertlerini, arzu ve isteklerini not alarak Genel Kurul konuşmalarında ülkemize, Milletin Kürsüsünde milletin sesini duyurmaktadır. Sn. Genel Başkanımız özellikle geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin görüş, öneri ve fikirlerine ayrıca saygı duyarak, onların dertlerini ayrı ayrı dinlemektedir. Bu gezi ve ziyaretlerin sonucunda eksiklik, sıkıntı ve olması gerekenleri de hükümete uyarı niteliğinde hatırlatmakta ve tüm konuların birebir takipçisi olmaktadır.

Elazığ halkının Eli-Azığ (Azığı bol) şanı ve unvanı, Elâzığ halkının özelliklerini belirten sekiz köşe şapkanın her köşesinin anlamı itibarıyla misafirperverliğini göstereceğinden, Sn.Genel Başkanımızı Ana, Bacı, Devlet İnsanı niteliğinde karşılayarak ağırlayacağından hiç şüphemiz yoktur.

Tüm İYİ Parti üyelerimiz, siyasi partiler ve üyeleri ile tüm Elazığ halkımız davetlidir.” ifadelerine yer verdi.

SON DAKİKA 23

HABERİ PAYLAŞ:
DİĞER HABERLER