Kılıçdaroğlu’ndan geçmiş olsun telefonu

Mardin'in Nusaybin ilçesinde çıkan çatışmada yaralanan ve memleketi Elazığ'a sevk edilerek tedavisine devam edilen Uzman Çavuş Murat Erginöz'ü CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ziyaret ederken, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'da ailesiyle, telefonla görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

5 gün önce , Mardin’in Nusaybin ilçesinde şantiye güvenliğini sağlayan askerlere yönelik teröristlerce düzenlenen hain saldırıda Uzman Çavuş Muhammed Ata Kıratlı şehit olmuş, Uzman Çavuş Murat Erginöz ile Teğmen Kadir Gür yaralanmıştı. 3’ü de Elazığlı olan jandarma personelinden şehit Kıratlı’yı memleketinde binlerce kişi son yolculuğuna uğurlarken, Elazığ’a nakledilen yaralılardan Erginöz’ün tedavisi Fethi Sekin Şehir Hastenesi’nde, Gür’ün tedavisi ise Fırat Üniversitesi Hastanesinde devam ediyor.

KILIÇDAROĞLU, GAZİNİN AİLESİYLE GÖRÜŞTÜ

Şehit ailesine taziyeye giden CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, daha sonra hain saldırıda yaralanan jandarma personellerini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Tedavisi süren Erginöz’ün ailesiyle sohbet eden ve sabır dileyen Erol, ayrıca partisinin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu da telefonla arayarak bilgi verdi. Daha sonra Kılıçdaroğlu, gazinin babası Mustafa Erginöz ile telefonla görüşüp geçmiş olsun dileklerini iletti.

Gazi Erginöz’ün babası da "Devletimiz, milletimiz var olsun" diyerek Kılıçdaroğlu’na teşekkür etti.

Son Güncelleme: 08 Ağustos 2019 10:15

HABERİ PAYLAŞ!

Habere Yorum Yaz

Yorumlar / 1

  • ALİ AKIN | 09 Ağustos 2019 12:53

    Bu çatışmada yaralanan Güneydoğu Gazileri ni ziyaret etmek güzelde, acaba bu Gazilerin tedavileri bitip evlerine gönderildikten sonra yürürlükteki saçma sapan ÖZÜRLÜ YÖNETMELİĞİ ile nasıl mağdur edildiğini, nasıl sürünmeye mahkum edildiklerini, neler çektiklerini, bazı Doktorlar tarafından nasıl aşağılanıp hakarete uğradıklarını başta iktidar partisi AKP İl Başkanı, AKP Milletvekilleri, Vali bey ve İl Sağlık Müdürü biliyorum, bunun farkındalar ı önemli olan bu insanların bu Güneydoğu Gazileri nin tedavileri bittikten sonra bu insanlara sahip çıkabilmektir, yoksa Hastanede gidip ziyaret edipte reklam için boy boy resim çektirmekle sakat kalan bu insanlara sahip çıkılmış olunmuyor. Güneydoğu Gazisi

DİĞER HABERLER