Milletvekili Erol'dan çadırda kalan ailelere ziyaret

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kentin farklı noktalarında kurulan çadırlarda yaşamlarını sürdüren aileleri ziyaret etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Erol, kış şartlarının etsini göstermesi nedeniyle zor günler geçiren depremzedeler için devlet ve millet başta olmak üzere kendilerinin de ellerinden gelen tüm imkanı sağlamaya çalıştıklarını aktardı.

Ziyaretlerini sürdüreceklerini aktaran Milletvekili Erol," Kurulan çadırlarda yaşayan vatandaşlarımızı her fırsatta olduğu gibi bugünde ziyaret ettik. Gerçekten bu soğuk havada çadırda yaşamak çok zor. Devlet ve millet olarak tüm yurttaşlarımız yaraların sarılması için yoğun bir çaba gösteriyor. Bizlerde depremzede kardeşlerimizin yaşamış oldukları sıkıntıları hafifletmek için eksik olan malzemelerin tamamlanması konusunda gerekli çalışmaları yapıyoruz.Eminim ki kısa sürede aileler, çadırkentlerden kurtularak geçici barınma merkezlerine yerleştirilecek. Burada bize ne görev düşüyorsa yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • ÖZGÜR KRAL | 14 Şubat 2020 10:23

    SN Kamil bey yanlış düşünüyorsunuz çok şey yapıyor çadırları gezer iken sorunları not alıyor ve gerekli müdahalede bulunuyor artı bir çok çadıra da 500 TL nakdi yardımda bulundu ..

  • KAMİL KARA | 14 Şubat 2020 02:58

    Erol'u cilalamaya devam. Lafla peynir gemisi yürümez. Konuşmaktan başka iş yaptığı yok, bütün işleri o yapıyor sanırsınız. İş yapan işçi memur, konuşan milletvekili Erol. Kolay gelsin Milletvekili Erol Bey.

DİĞER HABERLER