Peugeot Ercan'dan yeni yıl fırsatları!

Peugeot Ercan Otomotiv 2022 yılında da birçok fırsatı sizlere sunuyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Son Dakika 23 Elazığ Haber - Hasan Bak

HER YAŞTA BAKIM ŞART MI?

Aracınız kaç yaşında olursa olsun, marka, model ve yakıt tipi fark etmeksizin mutlaka bakımlarını ihmal etmemelisiniz. Hem kendi can güvenliğiniz için hem de; aracınızda oluşabilecek büyük masrafları engellemek için, mevsim geçişlerinde bakım tüm araç ve modellerde gereklidir.

EN ÖNEMLİ UNSUR: DONMA

Aracın motorunun soğuktan donmaması en temel amaçtır. Motoru çevreleyen soğutma suyunun görevi hareket halinde ısınan motoru, motoru çevreleyen soğutma suyu ile soğutmasıdır. Bazı özel üretim araçlar için ilave soğutma teknikleri uygulansa da; genel olarak motor soğutma “su” ile yapılır.

Kış şartlarında 0 derecede donan su, motor çevresinde buz oluşturur. Soğutma suyu donduktan sonra, aracınızı çalıştırırsanız, büyük bir arızaya davetiye çıkarmış olursunuz. Motor kapağı vb. parçalarda çatlak ve yarıklar oluşur ve araç motoru çalışamaz hale gelir. Motor çatlaması çok kısa bir sürede meydana gelir. Bu da göz açıp kapayıncaya kadar büyük bir masraf demektir. Araçlardaki kışlık bakımın en önemli sebebi, bu arızaya engel olarak motoru korumaktır ancak kışlık bakımın daha birçok faydası var. Bunlar; aracınızın motorunu koruyarak sizi büyük masraflardan kurtarması, motorun ömrünü uzatması, güvenli sürüş sağlayarak, kaza riskini azaltması ve aracın kolay çalışmasını sağlamasıdır.En temel araç kışlık bakımı gereksinimleri antifriz, kışlık lastik, akü seviyesi, antifrizli cam suyudur. Bu listeye tercihen değişim zamanı geldi ise, fren balatalının kontrolü ve yağ değişimi de ekleyebilirsiniz. 

NEDEN KIŞ LASTİĞİ?

Hava sıcaklığı 7 derecenin altına indiğinde aracın normal lastikleri sertleşir ve yol tutuşu azalır. Bu da sürüş güvenliğini tehlikeye atar. Oysa kış lastikleri; özel kauçuk yapısı ve içeriğindeki özel malzemesi sayesinde yumuşak yapıda kalabiliyor ve 7 derecenin altında sertleşmeyerek karlı ve buzlu yollarda mükemmel yol tutuşu sağlıyor. Kış lastikleri karlı, buzlu ve çamurlu yollara daha iyi tutunabilmesinin yanında özel desenleri ve dişleri sayesinde karlı zeminde ekstra çekiş de sağlayabilmektedir.

HAVA FİLTRESİNİ DEĞİŞTİREREK YAKIT TASARRUFU SAĞLAYIN

Hava filtresi kirlendiğinde araç motorunun çalışma düzeni tamamen değişir. Kirli ve tıkalı bir hava filtresi, motora temiz hava girişini kısıtlar. Bu da motorun çekiş gücünün düşmesine neden olur. Üstelik kış mevsimi gibi daha fazla enerji ihtiyacı olan bir dönemde yeterli temiz havayı alamayan motor, daha çok yakıt tüketimi ve akü tüketimi yapar. Kirli bir hava filtresi nedeniyle motorda kısa sürede arızalar oluşacaktır. Üstelik yakıt tüketimi %15 oranında artacaktır

PEUGEOT YETKİLİ SERVİS ERCAN OTOMOTİV’DE KAMPANYA!

Genel bir bakıma, yağ değişimine, fren, akü veya klima bakımına mı ihtiyacınız var?  Aracınızın bakım maliyetlerini azaltmak mı istiyorsunuz?

PEUGEOT Fiks Menüleri, işçilik ve yedek parça bedellerini de kapsayan ve tam şeffaflık sunan her şey dahil fiyat tarifelerine sahiptir.

Peugeot orijinal yedek parçaları marka uzmanlığını yansıtır ve Peugeot aracınızın teknik özelliklerine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Yoğun testlerden geçirilen Peugeot orijinal yedek parçaları, sağlam ve kaliteli yapıları ile aracınızı arızadan korur ve onu gönül rahatlığıyla uzun süre keyifle kullanmanızı sağlar. 

Peugeot orijinal yedek parçaları, aracınızın ömrünü uzatır. Yan sanayi olarak adlandırılan ucuz, taklit yedek parçalar, görsel olarak orijinal parçalara benzemekle birlikte kalite açısından zayıf olduğundan kısa ömürlüdür. Dolayısıyla kısa sürede daha çok parça değişimi ihtiyacı doğurur. 

Ayrıca, bu parçalar istenilen dayanıklılığa sahip olmadığından hem can hem de aracınızın güvenliği açısından kullanımı risklidir. 

EUROREPAR YEDEK PARÇA

KALİTE, FİYAT VE PERFORMANS BİR ARADA 

EUROREPAR yedek parçaları, Peugeot’nun 3 yaş ve üzeri araçlarında bakım ve servis işlemleri için sunduğu çözümdür.

2 yıl üretici garantili yedek parça, işçilik ve iyi fiyat güvencesi sunar.
Peugeot’nun 3 yaş ve üzeri tüm araçlarını kapsayacak kadar geniş bir ürün yelpazesi.

HER ŞEYDEN ÖNCE GÜVENLİK

EUROREPAR yedek parçalarımız üretici garantilidir.

Bu parçalar, sağlamlık, konfor, estetik ve performans açısından geçerli tüm standartlara ve yönetmeliklere uygundur.

 ETKİLEYİCİ BİR KALİTE

EUROREPAR yedek parçaları, kalite ve mühendislik alanlarındaki deneyimleri sayesinde seçili üreticiler tarafından referans alınmakta ve Satış Sonrası (üretim süreçlerinin denetimi, üreticilerin ISO TS sertifikalarıyla ilgili gereklilikler) parçalarıyla bilgili bilgileriyle tanınmakta olan kalite ve teknik uzmanlarımız tarafından onaylanır.

BÜTÇENİZ KONTROL ALTINDA

Bir arada sunulan performans, kalite ve tasarruf, 3 yaş ve üzeri araçlarda en iyi teklifi almanızı ve faydalanmanızı sağlar.

ÜCRETSİZ CHECKUP HİZMETİ

Peugeot’nuzun yağından lastiğine, freninden farına tam 36 farklı nokta kontrolünü Peugeot Yetkili Servis Ercan Otomotiv ayrıcalığıyla ücretsiz yaptır. Yoluna güvenle devam et.

Ücretsiz Checkup hizmeti kapsamında model, yaş ve garanti durumundan bağımsız Peugeot’nuzun detaylı tüm kontrollerini yetkili servisimizdeki uzman ekibimiz gerçekleştirir, size  aracınızın mevcut durumu hakkında bilgiyi verir, yolunuza güvenle devam edebilmeniz için varsa yapılması gerekli işlemleri paylaşır.

Ayrıca Peugeot Ercan Otomotiv sertifikalı profesyonel uygulama ve garantili ürünlerle aracınızı ilk günkü  gibi muhafaza edebilen seramik, boya koruma ve pasta cila işlemleri ile hizmet vermektedir.

Bu hizmetle hava kirliliği, çamur asit yağmurları gibi olumsuz hava koşullarının araç yüzeyinde oluşturacağı olumsuz etkilerden aracınızı koruma altına alarak ilk günkü keyif ile yolunuza devam edebilirsiniz.

PEUGEOT ARTI GARANTİ SÖZLEŞMESİ

Aracınızın arızalanması durumunda, sözleşmeli garanti sürecinin bitiminden sonra bile yedek parça ve işçiliği kapsar.

Gerektiği takdirde yerinde onarım ve çekici hizmeti dahil 7/24 yardım imkanı sağlar.

Aracınızın 1 günden fazla kullanılamaz durumda olması halinde yedek araç temini sağlanır.

İhtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanan Peugeot Artı Garanti Sözleşmesi ile aracınızın garantisini garanti süreci sonrasında da devam etmesini sağlıyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun sözleşme süresini Peugeot Yetkili bayi Ercan Otomotiv’den seçin ve Peugeot  avantajlarından faydalanmaya devam edin.

Tüm EUROREPAR akülerde işçilik dâhil %20 indirim Peugeot Ercan Otomotiv’de sizleri bekliyor.

SON DAKİKA 23

HABERİ PAYLAŞ:
DİĞER HABERLER