Polisin Öldürdüğü 3 Kişi Toprağa Verildi

Elazığ'da, önceki gün öldürülen 3 kişinin cenazeleri defnedildi.

Polisin Öldürdüğü 3 Kişi Toprağa Verildi
Güncel
Elazığ'da, önceki gün öldürülen 3 kişinin cenazeleri defnedildi.

Haber Editörü: Son Dakika 23

Van Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Selim M.'nin eşi Zeliha M., kocasının kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle boşanma davası açtı. Dava sürerken, mahkeme polis Selim M. hakkında 'evden uzaklaştırma tedbiri' koydu. 4 aylık bir bebeği bulunan Zeliha M. ise açtığı boşanma davasının ardından anne ve babasının yaşadığı Elazığ'a gelerek yanlarına yerleşti. Van Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Selim M., Elazığ'a gelerek eşinin bulunduğu baba evine gitti. Burada eşi, kayınvalidesi ve kayınpederi ile tartışan Selim M., yanında getirdiği üzerine zimmetli silahla üç kişiye yaylım ateşi açtı. Polisin silahından çıkan kurşunlarla kaynanası Ayten Sönmez ve eşi Zeliha M. hayatını kaybetti. Ağır yaralanan Bayram Sönmez ise tedavi gördüğü Fırat Üniversitesi Hastanesi'nde yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı.
 
Zeliha M., Ayten Sönmez ve Bayram Sönmez'in cenaze töreni İzzetpaşa Camisi'nde yapıldı. Cenaze töreninde aile fertleri gözyaşlarını tutamadı.
 
Sönmez çifti ve kızları Zeliha M., öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlık'ta defnedildi.
 
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
Son Güncelleme: 29 Eylül 2013 00:00
  • Etiketler

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

DİĞER HABERLER