'Umudumuz gün geçtikçe azalıyor'

Elazığspor Başkanı Serkan Çayır umutlarının gün geçtikçe azaldığını belirterek, 'Transfer tahtası için eski teknik direktörler ve futbolcularla görüşmelerimiz devam ediyor' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Son Dakika 23 Elazığ Haber - Sude Tuncel

Yıllardır çözülemeyen problem transfer tahtasının kapalı olması TFF 3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden Elazığspor'u yine zor duruma soktu. 

Transfer yasağından dolayı uzun süredir kadrosuna takviye yapamayan ve bu sorunu ara transfer döneminde çözmek için girişimlerde bulunan Serkan Çayır başkanlığındaki yönetim kurulu, alacaklı dosyalardan indirim bekliyor. 53 dosyayla iletişimde olmalarına rağmen umutlarının azaldığını belirten Serkan Çayır, futbolcularla görüşmelerinin devam edeceğini bildirdi.

Transfer tahtasının açılmasına engel 53 dosyanın olduğunu anımsatan Başkan Çayır, ''İndirim talebimizi kabul edip Elazığspor’un yaşamasına izin veren isimler de var. Ben alacağımı faiziyle isterim diyenlerde var. Biz son ana kadar görüşmelerimizi devam ettireceğiz ama umutlarımız azaldı. Gelin el birliğiyle Elazığspor’u yaşatalım dedik ancak destek göremediğimiz çok isim oldu. Ben bir kez daha eski hocalarımıza, futbolcularımıza seslenmek istiyorum. İndirim bekliyoruz. Elazığspor yaşasın istiyorsanız bu iyiliği yapın. Tahta açılmasa dahi çocuklarımız çıkıp aslanlar gibi mücadele edecektir'' diye konuştu.

SON DAKİKA 23

HABERİ PAYLAŞ:
DİĞER HABERLER