Vali Çetin Oktay Kaldırım'ın 10 Nisan Polis Haftası mesajı

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Vali Çetin Oktay Kaldırım'ın 10 Nisan Polis Haftası mesajı
Güncel
Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Haber Editörü: Son Dakika 23

Vali Çetin Oktay Kaldırım,mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Kurulduğu günden itibaren ülkemizin huzur ve güvenliği için olağanüstü gayretler sergileyen; Devletin bekası, kamu düzeninin tesisi, halkın can ve mal emniyetinin temini için fedakârca çalışan Türk Polis Teşkilatı’nın 174’üncü kuruluş yıl dönümünde polisimizin haklı gurur ve heyecanını bir kez daha paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Emniyet Teşkilatımız; hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan ve mesai mefhumu gözetmeden uhdesine almış olduğu bu kutsal ve önemli görevi ifa ederken vatan sevgisiyle mümeyyiz, duyarlı ve vatandaş merkezli hizmet anlayışıyla toplumun beklenti, ihtiyaç ve taleplerini de dikkate alarak hizmet vermeye devam etmektedir.  Özellikle bu anlayışla çalışan Emniyet teşkilatımızın kadim şehir Elazığ’ımızın bölgesinde güvenlik açsından bir huzur adası olmasında katkıları büyüktür.  Bundan sonra da aynı doğrultuda yine aynı azim, kararlılık ve yüksek vazife şuuru ile çalışmalarına devam edeceklerine yürekten inanıyorum. 

Bu vesile ile İlimizde huzur ve güven ortamının sağlanmasında emeği geçen tüm Emniyet Teşkilatı mensuplarımızın 10 Nisan Polis Haftasını kutluyor, vatan, millet ve bayrağı uğruna canlarını feda ederek görevi başında şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, teşkilatımızın tüm çalışanlarına aileleri ile birlikte huzurlu, mutlu ve sağlıklı günler diliyor, sevgilerimi sunuyorum.”

Son Güncelleme: 09 Nisan 2019 14:47

HABERİ PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

DİĞER HABERLER