Vekil Balık'ın Muhtarlar Günü mesajı

Elazığ AK Parti Milletvekili Sermin Balık 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Vekil Balık'ın Muhtarlar Günü mesajı
Elazığ AK Parti Milletvekili Sermin Balık 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutladı.
Son Dakika 23 Elazığ Haber - Sude Tuncel

Elazığ AK Parti Milletvekili Sermin Balık 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Vekil Balık mesajında '1829 yılından bugüne 192 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan idari teşkilatımızın önemli bir parçası muhtarlık makamı günden güne değer kazanmaya devam ediyor. 

Devletimiz ile Milletimiz arasında gönül köprüsü kuran muhtarlarımız, görev yaptıkları mahallelerdeki, köylerdeki sorunların çözümü, vatandaşlarımızın talep ve beklentilerinin yerine getirilmesi hususunda, kamu kurumlarıyla ve yerel yönetimlerle işbirliği içinde hareket eden önemli birer hizmet odaklarıdır. 

AK Parti Milletvekilleri olarak hafta içi meclis çalışmalarımızın yanı sıra her hafta şehrimize gelerek bölge bölge mahalle ve köy muhtarlarımızla toplantılar gerçekleştirip karşılıklı istişare ve fikir alışverişinde bulunarak şehrimizin problemlerini çözüme kavuşturmak için çaba gösteriyoruz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğindeki AK Parti Hükümetimizin iktidara geldiği günden bu yana muhtarlarımıza verilen pozitif ayrımcılık ve değer aşikardır.

Yaşadığımız deprem sürecinde, pandemi sürecinde ve her daim özverili ve fedakarca görevini ifa eden Elazığ'daki muhtarlarımız başta olmak üzere tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü kutluyor, el birliğiyle aziz şehir Elazığ'ımıza nice hayırlı hizmetler yapmayı Yüce Allah'tan diliyorum.' dedi.
 

SON DAKİKA 23

HABERİ PAYLAŞ:
DİĞER HABERLER