Yurtbaşı Beldesi'nin yolları yenilendi

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, geçtiğimiz aylarda alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan yolların sıcak asfaltla yenilendiğini belirtti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Son Dakika 23 Elazığ Haber - Sude Tuncel

Yurtbaşı Beldesi'nin girişinden çıkışına kadar tüm yolların sıcak asfaltla kaplandığını belirten Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, yol medeniyettir düsturuyla hareket ettiklerinin söyledi. Belde sakinlerinin modern yollarda seyrettiğini ifade eden Yılmaz, yol çizgilerinin de hafta sonu çekildiğini sözlerine ekledi.

HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK

Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, söz verdikleri projelerin bir bir hayat bulduğunu ifade ederek açıklamasında şunları söyledi:

''Geçtiğimiz aylarda beldemiz için hayati önem arz eden alt yapı çalışmalarımıza başlamıştık. Beldenin genelinde içme suyu şebeke hattını PVC borularla yeniledik. Tabi alt yapı hizmetleri yapılırken yollarımızda bozulmalar meydana gelmişti. Alt yapı sonrasında beldemizin yollarını da sıcak asfaltla yenileyerek belde sakinlerimizin hizmetine sunduk. Beldemizin yolları modern görünümüyle hemşehrilerimizin beğenisini kazandı. Hafta sonu yol çizgileri de çizilerek güzel bir görünüm sağlandı. Belde sakinlerimize verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah kısa bir süre sonra da yeni hizmet binamıza taşınacağız. Şimdiden hizmet binamızın tüm belde sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum.''

SON DAKİKA 23

HABERİ PAYLAŞ:
DİĞER HABERLER