Üzerine 10. kattan kadın düşen adam o anları anlattı

Elazığ'da 10. kattan atlayan bir kadın hayatını kaybetmiş, üzerine düştüğü Vedat Güven ise yaralanmıştı. Hastanede tedavisi süren Güven, olay anında yaşadıklarını anlattı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Üzerine 10. kattan kadın düşen adam o anları anlattı
Elazığ'da 10. kattan atlayan bir kadın hayatını kaybetmiş, üzerine düştüğü Vedat Güven ise yaralanmıştı. Hastanede tedavisi süren Güven, olay anında yaşadıklarını anlattı.
Son Dakika 23 Elazığ Haber - Sude Tuncel

Olay, 2 gün önce kentin en işlek yerlerinden olan Gazi Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 10’uncu katta bulunan bir kafenin terasında oturan yabancı uyruklu Rahaf Muhammed adlı kadın, bir süre telefonla konuştuktan sonra kendini boşluğa bıraktı. Aşağı düşen kadın, o sırada caddede yürüyen vatandaşlardan Vedat Güven’in üzerine düştü.

Olayda kadın ile adam ağır yaralandı. Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık ve çok sayıda polis ekibi sevk edildi. O esnada yoldan geçen biri ise kalp masajı yaparak kadını hayatta tutmaya çalıştı. Ağır yaralı kadın ve adam, ambulanslarla hastaneye kaldırıldı.

Kadın hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Şans eseri hayattan kalan ve Fethi Sekin Şehir Hastanesi’nde tedavisi süren Güven, o anları anlattı.

Güven 'İzzetpaşa’ya kadar geldiğini hatırladığını söyleyen Vedat Güven, “İnşaattan çıkmıştım, eve gidiyordum. Kafeden kadın üzerine düşmüş diyorlar. Benim üzerime mi düştü, yere çarpıp oradan mı geldi ya da sağa sola mı çarptı bilmiyorum. Hiçbir şey hatırlamıyorum. Aklıma bir şey gelmiyor. 'dedi.

Olayın şokunu hala atlatamamış olan Vedat Güven, 'Kadın tepeden başımın üstüne düşmüş ama malesef olayın nasıl olduğunu ya da kadının düştüğünü hatırlamıyorum. Bağırma, çağırma sesi de duymadım eğer o an herhangi bir ses duysaydım kaçardım. Şimdi sırtımda platinler ve sol kolumda kırık var.' dedi.

''HAYATINI BEN KURTARDIM''

Kendine geldikten bir süre sonra hayatını kurtaran kişi tarafından aldığı mesajı anlattı. Güven,'Sabah sosyal medyadan biri bana ‘Beni tanıyor musun’ diye yazdı. Tanımazsın canını ben kurtardım diyerek espri yaptı. Dilin boğazına kaçmıştı dedi. Dilini çıkardım, kalbine bir abla masaj yapınca nefes almaya başladın dedi. Sadece gözümü açtım hastanedeyim. Ondan sonra hatırlamıyorum.' diyerek konuşmasını sonlandırdı.

SON DAKİKA 23

HABERİ PAYLAŞ:
DİĞER HABERLER